Αθλητές και αθλήτριες που διακρίθηκαν το 2018

Tους αθλητές και τις

Tους αθλητές και τις αθλήτριες του Δήμου Ιωαννιτών που διακρίθηκαν την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο,  καθώς και τους προπονητές τους θα βραβεύσει  στις 20 Μαρτίου στις 20.00 μ.μ.  στην αίθουσα «Βασίλειος Πυρσινέλλας», η Διεύθυνση Νεολαίας και Άθλησης της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Νεολαίας και Άθλησης Δήμου Ιωαννιτών

Οι Ομοσπονδίες των αθλημάτων  προσκόμισαν τα στοιχεία των αθλητών που πέτυχαν  από 1η μέχρι και 8η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 8η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι  και 8η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι  και 3η Πανελλήνια νίκη, καθώς και των ομάδων που ανήλθαν σε Εθνική κατηγορία στα  Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα.

Με βάση αυτά τα στοιχεία, καταρτίστηκε η λίστα αθλητών που πληρούν τα κριτήρια για να συμμετάσχουν στην εκδήλωση.

• Παγκόσμιοι πρωταθλητές 2018

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ

TAEKBONTO ITF: ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

TAEKBONTO ITF: ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

• Πρωταθλητές Ευρώπης 2018

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ: ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ: ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ: ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ

TAEKBONTO WTF: ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ

TAEKBONTO WTF: ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

TAEKBONTO ITF: ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

TAEKBONTO ITF: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ

• Βαλκανιονίκες 2018

ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ: ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ: ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΖΗΣΗΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΗΤΣΗ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΑΚΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΚΙΤΣΑΚΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΑΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΖΟΥΝΤΟ: ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΖΟΥΝΤΟ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ

ΤΖΟΥΝΤΟ: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ

ΤΖΟΥΝΤΟ: ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΙΩΑΝΝΑ

• ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΑΚΜΩΝ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΔΟΥΠΗ ΑΝΘΗ

ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΩΛΗ ΛΥΔΙΑ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΑ ΑΘΗΝΑ

ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΒΟΥΛΑ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΗΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΩΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

• SPECIAL OLYMPICS

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΧΙΟΥΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

 

1. ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ.Ι. ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ»

ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΟΓΑ ΑΝΝΑ

ΤΖΙΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΚΡΕΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΜΠΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΤΖΙΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΙΑΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΚΑΛΕΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΟΥΡΑΤΛΑΡΙ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΡΕΒΕΝΙΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

 

2. ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΣΩΜΑΤΕΙΟ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ»

ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΖΗΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΣΩΜΑΤΕΙΟ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ»

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΤΟΚΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΚΛΑΙΡΗ

ΝΤΑΛΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΙΩΤΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΙΩΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ

ΜΠΑΤΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ-ΕΥΑΓΕΛΙΑ

ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΧΗΤΑ ΔΑΝΑΗ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΑΘΗΝΑ-ΛΥΔΙΑ

 

3. ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ»

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

 

4. ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Ο ΤΙΓΡΗΣ»

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΤΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΛΑΥΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

5. ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ

ΜΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΖΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΩΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ

ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΤΡΑΪΚΑΠΗ ΕΥΑ

ΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΛΗ

ΡΟΥΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΑΪΝΤΑΡΙ ΝΤΑΛΙΤ

ΖΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

6. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΡΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ», «ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»,  «ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ

ΕΞΑΡΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΖΙΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΜΙΣΑΗΛΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΜΑΛΙΑ

ΠΑΠΠΑ  ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΑΓΑΠΗ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΠΛΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΚΑΤΣΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΕΡΒΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΙΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

 

7. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΦΑΪΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΡΗΣ

ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΠΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΚΙΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΚΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΡΟΥΒΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΓΚΟΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΑΛΥΨΩ

ΧΑΤΖΗ ΞΑΝΘΗ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΟΣΗ ΟΛΓΑ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΠΟΝΤΖΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΚΙΣΟΥ ΑΝΘΗ

ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΚΡΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΤΣΙΑΒΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

 

8. ΜΟΥΑΪΤΑΪ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ELITE FIGHT CLUB ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΝΤΟΥΚΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΔΟΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΟΛΙΑΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΖΗΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΠΡΙΣΚΟ ΛΕΑΝΔΡΟΣ

 

9. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΒΛΑΧΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΟΥΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

 

10. ΠΑΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: 

«ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΕΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΓΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

11. ΠΥΓΜΑΧΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Ο ΤΙΓΡΗΣ»

ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΠΟΥΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΟΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΣΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

 

12. ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟ»

ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΟΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΚΟΥΡΟΜΕΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΙΝΑ

ΚΟΣΣΥΒΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΜΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΛΥΜΠΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΟΥΜΑΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

13. TAEKBONTO WTF

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ:

 «ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «

ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Ο ΔΙΑΣ»

ΤΖΙΜΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΣΙΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΚΙΤΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

 

14. TAEKBONTO ITF

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΜΠΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΠΟΥΓΙΑ ΒΑΝΕΣΣΑ

ΝΤΟΒΩΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΕΛΟ

ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΠΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΖΩΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΛΙΟΝΤΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ

ΔΕΡΒΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

15. ΤΖΟΥΝΤΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ», «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΡΗΣ», «ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΖΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝH

ΜΑΝΤΖΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΡΕΪΤ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΝΤΟΝΤΟΡΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΤΡΑΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ IΩΑΝΝΑ

• ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ 

(με αλφαβητική σειρά)

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ  ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

ΓΑΛΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ

ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΚΑΛΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΚΙΤΣΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΓΚΡΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΕΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΖΗΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΛΙΟΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΑΤΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΔΡΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΙΟΥΜΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΤΑΘΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΖΙΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ


ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ -- Πηγή: ELE.gr



+ Σας ενδιαφερουν...

val m amo

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΕΙ.....ΕΣΕΙΣ;

VIDEOS